Cum poศ›i sฤƒ-ศ›i interconectezi Hotelul cun Romanian Adventures


Dragฤƒ Hotelier,

Suntem interesaศ›i sฤƒ stabilim o colaborare directฤƒ cu dumneavoastrฤƒ, prin intermediul platformei ๐—›๐—ผ๐˜๐—ฒ๐—น๐Ÿฎ๐—•๐˜‚๐˜€๐—ถ๐—ป๐—ฒ๐˜€๐˜€ โ€“ H2B.ro. Pentru a beneficia de aceastฤƒ colaborare, aveศ›i nevoie doar de un sistem de Channel Manager compatibil cu platforma noastrฤƒ. รŽn prezent, noi ne putem interconecta cu urmฤƒtoarele sisteme: ๐—ฌ๐—ถ๐—ฒ๐—น๐—ฑ๐—ฃ๐—น๐—ฎ๐—ป๐—ฒ๐˜, ๐——-๐—ฒ๐—ฑ๐—ด๐—ฒ, ๐—ฃ๐˜†๐—ป๐—ฏ๐—ผ๐—ผ๐—ธ๐—ถ๐—ป๐—ด, ๐Ÿฑ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐—ฑ๐—ฒ๐˜€๐—ธ, ๐—ฅ๐—ฎ๐˜๐—ฒ๐—ช๐—ถ๐˜‡๐˜‡, ๐—–๐—  ๐—ฆ๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜, ๐—ง๐—ฟ๐—ฎ๐˜ƒ๐—ฒ๐—น๐—–๐—น๐—ถ๐—ฐ๐—ธ.
Dacฤƒ utilizaศ›i unul dintre aceste sisteme, vฤƒ rugฤƒm sฤƒ ne confirmaศ›i ศ™i sฤƒ ne trimiteศ›i datele de contact ale persoanei responsabile cu interconectarea ศ™i gestionarea rezervฤƒrilor pe adresa de e-mail:  ๐—บ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐˜๐—ถ๐—ป๐—ด@๐—ฟ๐—ผ๐—บ๐—ฎ๐—ป๐—ถ๐—ฎ๐—ป-๐—ฎ๐—ฑ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ป๐˜๐˜‚๐—ฟ๐—ฒ๐˜€.๐—ฟ๐—ผ

Dacฤƒ nu utilizaศ›i niciunul dintre aceste sisteme, vฤƒ rugฤƒm sฤƒ ne spuneศ›i dacฤƒ sunteศ›i dispus sฤƒ vฤƒ schimbaศ›i sistemul actual sau sฤƒ folosiศ›i unul suplimentar.

๐—–๐—ผ๐—น๐—ฎ๐—ฏ๐—ผ๐—ฟ๐—ฎ๐—ฟ๐—ฒ๐—ฎ ๐—ฐ๐˜‚ ๐—ป๐—ผ๐—ถ ๐˜ƒ๐—ฎฬ† ๐˜ƒ๐—ฎ ๐—ฎ๐—ฑ๐˜‚๐—ฐ๐—ฒ ๐˜‚๐—ฟ๐—บ๐—ฎฬ†๐˜๐—ผ๐—ฎ๐—ฟ๐—ฒ๐—น๐—ฒ ๐—ฎ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป๐˜๐—ฎ๐—ท๐—ฒ:
โ€ข Vฤƒ veศ›i creศ™te vizibilitatea ศ™i vรขnzฤƒrile pe piaศ›a turismului romรขnesc, care este รฎn plinฤƒ dezvoltare, dar ศ™i รฎn ศ›ฤƒrile din care noi aducem turiศ™ti.
โ€ข Vฤƒ veศ›i reduce costurile de distribuศ›ie.
โ€ข Vฤƒ veศ›i simplifica procesul de gestionare a rezervฤƒrilor, avรขnd acces la un singur sistem centralizat ศ™i actualizat รฎn timp real.
โ€ข Vฤƒ veศ›i bucura de suport tehnic ศ™i asistenศ›ฤƒ permanentฤƒ din partea echipei noastre.
Vฤƒ mulศ›umim pentru atenศ›ia acordatฤƒ ศ™i vฤƒ aศ™teptฤƒm รฎn comunitatea noastrฤƒ.

Cu respect,
๐—˜๐—ฐ๐—ต๐—ถ๐—ฝ๐—ฎ ๐—ฅ๐—ผ๐—บ๐—ฎ๐—ป๐—ถ๐—ฎ๐—ป ๐—”๐—ฑ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ป๐˜๐˜‚๐—ฟ๐—ฒ๐˜€ยฎ

SOURCE AND TAGS